top of page

Manufaktura druku

Jesteśmy drukarnią wyspecjalizowaną w druku kopert, prestiżowych wizytówek, opakowań oraz metek uszlachetnionych hot-stampingiem lub tłoczeniem.  W naszej pracy realizujemy prestiżowe projekty dla wymagających klientów, a przy ich realizacji dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt przerósł ich oczekiwania. 

Koperty firmowe, koperty z nadrukiem

Nasz  proces

Czuwamy nad procesem produkcji od początku do końca. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego dbamy, by realizacje dla naszych klientów były dopracowane w najmniejszym detalu. Zlecenia wykonywane są przez nas na profesjonalnych maszynach oraz ręcznie, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Właśnie dlatego nasze realizacje przygotowane są z taką starannością.

Mikeprint, matryce, tłoczenie i hot-stamping

Specjalistyczna Technologia

Nasze specjalne maszyny do zadruku kopert, tłoczenia oraz hot-stampingu nie mają przed nami tajemnic.

Mikeprint, koperty firmowe z nadrukiem

Wiedza
& Know-How

Dzięki doświadczeniu bezbłędnie dobieramy właściwe materiały czy technologię, które najlepiej sprawdzą się w wybranym projekcie.

Doradztwo
& wsparcie

Pomagamy naszym klientom znaleźć idealne rozwiązanie, tak by wyróżniało ich markę oraz w pełni oddawało jej charakter.  

Mikeprint, druk offsetowy

Precyzja
& Dopracowanie

Wieloletnia praktyka oraz nieustanne udoskonalanie procesu druku każdorazowo skutkują nieskazitelnym rezultatem. 

Mikeprint, opakowania, hot-stamping

Nasza gwarancja jakości

Druk i jego uszlachetnianie to nasza pasja. Przyjaźnimy się z papierami, kolorami, a technologię oraz cały proces drukarski znamy jak własną kieszeń. Ponieważ nasza praca sprawia nam przyjemność i satysfakcję, robimy wszystko, aby nasi klienci byli tak samo zadowoleni z jej rezultatów jak my. 

Warsztatowy charakter naszej pracy gwarantuje​ indywidualne podejście do każdego projektu, a przestrzeń na rozmowę oraz doradztwo są kluczowe, żeby zrozumieć, a następnie z sukcesem odpowiedzieć na biznesowe potrzeby klientów.

Potrzebujesz wyróżniających się kopert dla Twojej firmy?
Pomożemy Ci je wykonać. 

bottom of page